Služby

Chcete koupit starší autobus a máte jen část finančních prostředků?

Nabízíme Vám možnost finančního leasingu na koupi autobusu. Tato možnost má pro Vás jako uživatele autobusu řadu výhod:
- umožňuje nákup autobusu i přes momentální nedostatek finančních prostředků
- celá doba vyřízení financování trvá jenom 1 až 2 dny
- prostřednictvím leasingových splátek jako nákladové položky snížíte základ daně pro odvod daně
- tím, že leasingová splátka obsahuje zrychlený leasingový odpis, promítne hodnotu autobusu do nákladů rychleji než při klasickém odepisování
- leasing pro Vás znamená zjednodušení účetnictví, odpisy z majetku jsou záležitostí vlastníka
Leasing poskytujeme ve vybraných případech. Doba leasingu je min. 54 měsíců. Splátky jsou měsíční. Při uzavření leasingu je nutné složit mimořádnou splátku ve výši 30% až 40% z ceny autobusu. Zůstatková cena, za kterou je Vám autobus poté prodán je 100,-- Kč bez DPH.

Máte nedostatek peněz?

Poskytneme Vám rychle a jednoduše peníze formou "Zpětného leasingu". Vlastníte-li autobus a potřebujete nutně finanční prostředky na hrazení různých provozních nákladů, nabízíme Vám tzv. "Zpětný leasing". To znamená, že od Vás Váš autobus za dohodnutou cenu odkoupíme a Vám ho potom pronajmeme formou finančního leasingu na 54 měsíců.
Výhody pro Vás:
- rychlost, peníze získáte okamžitě po uzavření smlouvy
- peníze budete splácet v pravidelných měsíčních splátkách
- můžete si vyřešit problémy se splácením jiného leasingu
- se získanými penězi vyřešíte Vaše provozní potřeby
- můžete si koupit či složit akontaci na další autobus
- vozidlo zůstane nadále ve Vašem uživání a po splacení leasingu opět ve Vašem vlastnictví

Máte problémy se splácením vysokých leasingových splátek nebo splátek kupní ceny?

Nabízíme Vám možnost ve vybraných případech " převzetí Vašeho stávajícího leasingu nebo splátek u kupní smlouvy"
- po dohodě s leasingovou společností autobus odkoupíme a Vám ho znovu pronajmeme
- po dohodě s leasingovou společností se staneme leasingovými nájemci a Vám autobus formou podnájemí smlouvy pronajmeme na více měsíců a za nižší splátky
Oběma způsoby se může dosáhnout podstatného snížení leasingových splátek a pro Vás a Vaši firmu podstatného snížení finančního zatížení.

Chcete dovést starší autobus přímo z ciziny bez vysoké provize za zprostředkování?

Dnes už neplatí žádná omezení v dovozu starších autobusů. Proč by jste platili statísícové provize místním zprostředkovatelům, když si můžete sami zajet dojet do ciziny, vybrat požadovaný autobus a bez problémů dovést. My Vám zajistíme přímo zaplacení Vámi vybraného autobusu v zahraničí a Vy nám budete Vámi vybraný autobus splácet formou leasingu. Ušetřené statisícové provize Vám zůstanou na Vaši akontaci.

Chcete koupit starší autobus nebo prodat ten Váš?

Nákup staršího autobusu nebo jeho prodej formou "Zprostředkovatelské smlouvy", na jejímž základě zajistíme nejvhodnějšího zájemce o koupi Vašeho autobusu. V rámci této poskytované služby můžete zadat Váš autobus do sekce "Chci prodat autobus". Autobus bude ihned zařazen do naší nabídky. Na základě podepsané smlouvy o zprostředkování Vám zajistíme kupce pro Váš autobus. Tato služba má řadu výhod. Uvádíme jen některé, jako je např:
- veškeré zprostředkovatelské služby spojené s nabídkou autobusu do prodeje jsou zdarma (zveřejnění na internetu, inzerce v novinách, zveřejnění v námi zasílaných nabídkách)
- vypracujeme smlouvy a právní doklady potřebné k prodeji
- Váš autobus můžete provozovat až do chvíle prodeje

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.